VOLKAN DEMİREL FUTBOLU BIRAKIYOR MU?

Tecrübeli kaleci Volkan Demirel 40 yaşına kadar futbol oynamak istiyor ve futbol kariyerini de Fenerbahçe ile tamamlamak istediğini her fırsatta belirtmeye devam ediyor. Buna karşın henüz bir teklif gelmemiş olması ise bu konunun açıkta kalmasına neden oluyor.

17 yıldır Fenerbahçe formasını giymekte olan Volkan kulübün en önemli futbolcuları arasında yerini almayı başarmış durumda. 38 yaşında olmasına rağmen kendini hala güçlü hissettiğini ve en az iki yıl daha sahalarda kalabileceğini belirten Volkan’ın sözleşmesi bitiyor ve takımdan henüz sözleşmenin yenilenmesine dair bir görüşme talebi de bulunmuyor.

Bazı çevreler bu gafta Volkan’ın son maçına çıkacağını belirtse de futbolcu böyle düşünmüyor ve takıma katkı sağlamaya devam edebileceğini belirtiyor. Fenerbahçe de 17 yılda pek çok şampiyonluk görmüş olan tecrübeli futbolcu iki yıl daha oynamak ve takımını bir kez daha başarılı performansı ile şampiyon yapmak istediğini belirtiyor. Bu şampiyonluk ile de Fenerbahçe’ye 4. Yıldızı getirmek istediğini söyleyen futbolcu bu konuda yönetimin kararını bekliyor.

Yönetimin alacağı her karar saygı duyacağını ve ger zaman Fenerbahçe için çalışmaya devam edeceğini belirten futbolcu bu sezon içinde değerlendirmeler yaptı. Bu sezon yaşanan hayal kırıklığını taraftarın hak etmediğini söyleyen Volkan önümüzde ki sezon zirveye oynayarak bu sezonda yaşanan kötü günleri de taraftarlarına unutturacaklarının sözünü verdi. Önümüzde ki günlerde Volkan’ın durumunun netleşmesi bekleniyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan BOŞNAK YILDIZ EDİN VİSCA, FENERBAHÇE’Yİ İSTİYOR başlıklı makalemizde Edin Visco Başakşehir haberleri ve Fenerbahçe haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.