SUPERBAHİSSS.COM – GALATASARAY JİMMY DURMAZ İLE ANLAŞTI

0x0-galatasaray-jimmy-durmaz-ile-anlasma-sagladi-1559683338172-587x415

0x0-galatasaray-jimmy-durmaz-ile-anlasma-sagladi-1559683338172-220x300

Galatasaray’da gelecek sezon için kadro güçlendirme çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda hem kendi takımında hem de İsveç milli takımında başarılı bir sezon geçiren Jimmy Durmaz ismi Galatasaray ile anılmaktaydı. Sarı kırmızılı ekibin gelecek sezon takımda oynatacağı yabancı oyuncu sınırlaması nedeni ile kaliteli ve etkili oyunculara teklif götürmeyi planlıyordu. Bu doğrultuda Galatasaray, eelecek sezonlarda gelebilecek muhtemel yabancı sınırlaması nedeni ile yerli statüsünde forma giyebilecek isimleri araştırmaya başladı. Bir süredir Galatasaray’ın gündeminde olduğu söylenen Jimmy Durmaz transferinde ise anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

TÜRKİYE’YE DÖNEBİLİR

Sarı Kırmızılı yönetim İsveç doğumlu olan ve Toulouse FC’de forma giyen oyuncu ile yapılan görüşmeler sonucunda 2+1 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu. Jimmy Durmaz cephesinden gelen açıklamada ise daha önce Türkiye’de Gençlerbirliği formasını giydiğini ve Türkiye’de yeniden forma giymek istediğini ifade ettiği öğrenildi. Daha önce ülkemizde Gençlerbirliği formasını da giyen İsveç doğumlu yıldız futbolcu Jimmy Durmaz’ın Türk pasaportu bulunuyor ve oyuncunun Galatasaray’a transfer olması halinde Türk oyuncu statüsünde forma giyecek. Özellikle Galatasaray’ın yerli oyuncuları takıma katmak istemesinde önemi bir yeri olan Jimmy Durmaz, bilinen eski adıyla Jimmy Touma, Süryani asıllı İsveçli futbolcu olarak Toulouse FC’da forma giyiyor. Oyuncu aynı zamanda Türk pasaportuna da sahip olduğundan dolayı Galatasaray’ın yabancı oyuncu statüsüne takılmayacak. Daha önce de 2012 yılında Gençlerbirliği takımında oynamıştı.

.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİSSS.COM - BEŞİKTAŞ’TA KALECİ PROBLEMİ başlıklı makalemizde beşiktaş habeleri, beşiktaş transferleri ve karius hakkında bilgiler verilmektedir.

SÜPERBAHİS BENZER YAZILAR:

0x0-galatasaray-jimmy-durmaz-ile-anlasma-sagladi-1559683338172

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.