SUPERBAHİSSS.COM – FENERBAHÇE 2014 RUHUNU GERİ İSTİYOR

fener

fener-300x147

Fenerbahçe’de bu sezon istenilen oyun performansı elde edilememiş ve takım neredeyse küme düşme hattına gelmişti. Geçtiğimiz sezonda bu kötü performansın yanı sıra yönetimde de sorunlar ile karşılaşan sarı kanarya bu sezon ligde başarılı olamamıştı. Bu sezon ile birlikte 5 yıldır kupa yüzü göremeyen Fenerbahçe’de yeni sezonda 2014 ruhunu tekrara kazanarak birçok alanda kupa hasretini sonlandırmak istiyor. En son 2013 ve 2014 sezonunda Ersun Yanal ile şampiyonluğu bulunan takımda hem tekrar kupa kulvarında ilerlemek hem de 4. Yıldıza kavuşmak en büyük öncelik olarak yer alıyor. Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon ortasında geri dönen Ersun Yanal ile birlikte sıkıntılı bir sezonu geride bıraktıktan sonra yine 2014 ruhunun yakalamak istiyor.

Fenerbahçe’nin 2013 ve 2014 sezonunda yine UEFA ile çalkantılı bir süreci olmuştu bu sezonda aynı süreçten geçen takım, Ersun Yanal ile tekrar bu ruhu yaşayarak başarılı bir sezon geçirmek istiyor. 2103-14 sezonu taktikleri, oyun düzeni ve birçok stratejiyi tekrar uygulayarak başarılı bir sezon geçirmek öncelikli hedefler arasında bulunuyor.

Fikstür olarak diğer takımlara göre rahat olan Fenerbahçe’de eksik olan tek şey motivasyon. Motive olarak sezona başlayacak olan Fenerbahçe’de bu durumun da sahaya yansıması bekleniyor. Bu sezon oyunculara bağlı olan sakatlık, yorumla ve benzeri sorunlar daha az yaşanmasını bekleyen Fenerbahçe’de Ersun Yanal önderliğinde tekrar kupalarda etkili bir performans sunulmak planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİSSS.COM - GALATASARAY JİMMY DURMAZ İLE ANLAŞTI başlıklı makalemizde galatasaray haberleri, galatasaray transferleri ve jimmy durmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

fener

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.