SUPERBAHİSSS.COM – BEŞİKTAŞ’TA KALECİ PROBLEMİ

karius

karius-300x165

Beşiktaş’ta çok kısa bir süre önce göreve başlayan Abdullah Avcı’nın göreve gelmesinin ardından transfer çalışmaları için tam hız devam ediliyor. Gelecek sezon kendi takımını kurmak için oyuncu arayışlarına girişen Avcı ile yönetim arasında kaleci sorunu patlak verdi. Geçen sezon Beşiktaş’ın en çok tartışılan isimlerinden olan Loris Karius’a Almanya liginden teklif gelmesi sebebi ile gözler Liverpool’a çevrildi. Beşiktaş’ın Liverpool’dan kiralık olarak aldığı oyuncu ile 1 yıl daha kiralık kontratı bulunan oyuncunun satılması durumunda Beşiktaş’ın kalesi boş kalacak. Daha önce de Beşiktaş’ta forma giyen Fabri’nin tekrar takıma gelmesi gündeme gelebilir.

KARİUS GİDEBİLİR FABRİ GELEBİLİR

Beşiktaş’tan sonra Premier Liginde küme düşen Fulham’da bu sezon oynama şansı bulamayan ve kariyerinde olumsuz durumlar yaşayanFabri ile yapılan görüşmede yöneticiler, ekonomik açıdan uygun bir zemin bulunması halinde bu transferi tamamlayacak. Karius cephesinde her ne kadar transfer karşıtı bir görüş çizilse de ailesi ve arkadaş çevresi nedeniyle teklifin geldiği yer olan Bundesliga macerasına da yıldız oyuncunun sıcak baktığı öğrenildi. Fakat Beşiktaş yönetimi Fabri’nin gelmesini istese de Abdullah Avcı’nın Karius’u beğendiği, ancak yıldız kalecinin gitmesi halinde Başakşehir’den öğrencisi Mert Günok’u takıma katmak istediği öğrenildi.

Beşiktaş’ta kaleci arayışlarında yedek oyuncular da her duruma karşı listelenmiş bulunuyor. Mevcut kadroda 21 yaşındaki Utku Yuvakuran ile 18’lik Ersin Destanoğlu yedek kaleci olarak yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİSSS.COM - MARİANO: TAKIMDA MUTLUYUM başlıklı makalemizde galatasaray haberleri, galatasaray mariano ve galatasaray transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

karius

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.