SUPERBAHİS968.COM – GALATASARAY TRANSFER BÜTÇESİ OLUŞTURULDU

mariano-filho-1547109604

Süper ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray yeni sezona da takımın eksiklerini gidererek güçlü bir takım ile girme planları yapıyor. Bunun için de hem yönetim hem de Fatih Terim hiç durmadan çalışıyor. Transfer için ayıracağı bütçenin yeterli olmamasının yanında ayrıca Luyindama’nın zorunlu satın alma opsiyonunu kullanacak olan ve bu futbolcuya 5 milyon Euro verecek olan takım kaynak arayışına girdi.

Takımın transferi sıkıntı yaşamadan yapabilmesi için de futbolcu satışı yapılması düşünüldü ve şuan için takımda 10 milyon Euro edecek tek futbolcu olarak da Diagne yer alıyor. Bu futbolcunun katılacağı Afrika Kupasında başarılı bir performans göstermesi halinde Arabistan ya da Çin’e satılması ile de istenen gelirin elde edilmesi bekleniyor.

Transfer çalışmaları devam eden sarı kırmızılı kulüpte ilk imzalar Şener Özbayraklı ve Babel ile yapıldı. Bu iki futbolcunun dışında bir 8 numara bir de forvet transferi gerçekleştirmek istiyor. Bu transferler için de maksimum ödenecek miktarın 5 milyon Euro olacağı belirtiliyor. Bunun üzerinde yapılacak harcamalar FFP’ye takılacağı için yönetim oldukça dikkatli hareket ediyor.

Şimdilik sarı kırmızılıların umudu ise Senegalli futbolcunun katılacağı Afrika Kupasında iyi bir performans göstermesi ve bu futbolcuya taliplerin çıkması, bu gerçekleşmediği takdirde de yeni çözüm arayışları yönetimin gündemine gelecek. Yönetim Diagne’yi satarak daha düşük maliyetli futbolcu arayışına girecek.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS968.COM - GALATASARAY İKİ TRANSFERİNİ KAP’A BİLDİRİYOR başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray haberleri ve Ryan Babel’ hakkında bilgiler verilmektedir.

mariano-filho-1547109604

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.