SUPERBAHİS968.COM – ABDULLAH AVCI’YA ESKİ OYUNCULARINDAN DESTEK VAR

Besiktas7-737x415

Başakşehir’den ayrılarak Beşiktaş’ın başına geçen Abdullah Avcı’ya eski oyuncularından büyük destek var. Başakşehir’de oynayan eski futbolcuları hocayı yalnız bırakmak istemiyor ve onun davetini bekliyorlar. Başakşehir’in de takımı gençleştirme kararı aldığı bilinmekte ve burada oynayan pek çok oyuncu ise Beşiktaş takımına geçmek isteyen oyuncu sayısının fazla olması ise ayrı bir merak konusu oluşturdu.

Bu oyuncular arasında Bajic, Visca, Mahmut Tekdemir, Elia, Clichy, Epureanu bu futbolcuların hangisinin ise Abdullah Avcı tarafından Beşiktaş’ta isteneceği ise bilinmiyor. Visca konusu ise en çok transferi merak edilen futbolcu. Beşiktaş yönetimi de Visca’yı istiyor ama Boşnak futbolcunun maliyetinin yüksek olması ise yönetimi düşündürüyor. Beşiktaş yönetimi ise bu yıl bütçenin düşük tutulacak olması konusunda karar alınmış olması ve ayrıca oynayacağı bölgede maliyeti yüksek olan Jeremain Lens’in olması yönetimi düşündüren noktalar arasında yer alıyor.

Düşünülen çözüm olarak da Lens ile Visca’nın takas edilmesi yer alıyor. Abdullah Avcı’nın transfer edilmesini istediği stoper olan Epureanu ise yönetimin istemediği futbolcular arasında bulunuyor.

Mahmut Tekdemir’de Beşiktaş’a transferi gerçekleşebilecek oyuncular arasında yer alıyor. Yönetimin yabancı oyuncu sayısını azaltmak istediği biliniyor ve Tekdemir’de yerli olması ile avantajlı görünüyor. Forvet olan Bajic’de Avcı’nın istediği futbolcular arasında yer alıyor forvetin güçlenmesi ve yedek kulübesinde de güven veren oyuncuların olması için Avcı bu oyuncuyu yönetime önerdi.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS968.COM - TÜRKİYE – FRANSA EURO 2020 ELEME GRUBUNDA İLK MAÇINA ÇIKIYOR başlıklı makalemizde Fransa, Milli takım haberleri ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Besiktas7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.