SUPERBAHİS426.COM – SEMİH ÖZSOY BASIN TOPLANTISINDA SERT AÇIKLAMALAR YAPTI

Fenerbahçe başkan vekili olan Semih Özsoy final serisi oynanmakta olan Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes takımları arasında yapılan maçlar sırasında yaşanan olaylar hakkında yaptığı açıklamalar ile gündeme oturdu. Maçta yaşanan ambülans krizini değerlendiren Özsoy ayrıca kalan son iki maçta da Anadolu Efes’i yeneceklerini ve ligi şampiyon olarak bitireceklerini de belirtti.

Anadolu Efes’in koçu Ergin Ataman hakkında ise oldukça set açıklamalarda bulundu. ‘’ Ergin Ataman’nın problemi kendisiyle bugüne kadar hiçbir açıklama yapmadıysak onu ciddiye almadığımız içindir’’ dedi

Basketbolun sahada sporcular tarafından oynanması gerektiğini düşündüklerini belirten Semih Özsoy son yaşanan olaylardan sonra ise artık sessiz kalmanın imkansız hale geldiğini de belirtti.

Başkan Ali Koç’un neden basın toplantısında olmadığı merak edilince bu konuda da açıklama yaptı ve ‘’ Kulüpler Birliği toplantısı uzun sürdüğü için burada olamadı. O toplantının ardından da bankalar birliği toplantısına katılması gerekiyordu’’ şeklinde konuştu.

Ambulans krizi hakkında da konuşan Özsoy ‘’ Honk Kong’da bir ambulansa 20 saniyede yol verilirken dün akşam yaşananlar ülkemizin ne hale geldiğini ortaya koymuştur. Travma geçirme riski olan oyuncumuzun hastaneye götürülmemiştir. Bu yapılan çirkin hareketlere en güzel cevabı oyuncularımı sahada verecekler ve final serisini önde tamamlayarak şampiyon olacaklar.’’

Ergin Ataman’ın Ali Koç için kullandığı ifadeleri de sert bir şekilde eleştiren Özsoy ‘’Onları kendi sahalarında yenerek şampiyon olacağız’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS426.COM - VEDAT MURİQİ TRANSFER BİLMECESİ ÇÖZÜLÜYOR MU? başlıklı makalemizde fenerbahçe, Fenerbahçe haberleri ve Vedat Muriqi hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.