SUPERBAHİS426.COM – FENERBAHÇE’DE TRANSFER ÇALIŞMALARI HIZLA SÜRDÜRÜLÜYOR

fener

Geçtiğimiz sezon ligde yaşanan hayal kırıklığından ders çıkaran Fenerbahçe yeni sezon için transfer çalışmalarını dikkatle yürütüyor ve takıma kesin yararlı olacak futbolcuların transfer edilmesine çalışılıyor. Bu kapsamda da Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Almanya’ya gitti.

Sarı kanaryaların transfer listesinde yer alan Konoplyanka için Shalke ile görüşme yapacağı belirtilen Comolli’nin bu transferi bitirmesine kesin gözü ile bakılıyor. Ersun Yanal tarafından transferi istenen Max Kruse ile de bir araya gelecek ve ondan artık kesin kararını vermesini isteyecek

Fenerbahçe’nin kanat oyuncusu ve forvet arkasında olan eksiklerini gidermek için bu futbolcuların transferi isteniyor. Shalke’nin yaşadığı ekonomik sıkıntılar ve yeniden yapılanma kararı gereği yıllık 4 miyon Euro ödediği Konoplyanka’yı satma niyetinde olduğu biliniyor. Fenerbahçe’de almak istediği futbolcu için Shalke’ye ve yıldız futbolcuya 3’er milyon Euro teklifinde bulunacak.

29 yaşında ki Konoplyanka’nın kazancının vergi kesintilerinden sonra eline 2,6 milyon Euro geçiyor olması ile Fenerbahçe’den gelen teklife evet diyeceği düşünülüyor.

31 yaşında ki Alman yıldıza Fenerbahçe mayıs ayında transfer teklifi yapmıştı ve futbolcu da kararını vermek için süre istemişti. Max Kruse ligin bitmesinden sonra Amerika’ya tatile gitti ve tatilini bitirerek Almanya’ya dönüyor ve Comolli ülkeye gittiğinde bu futbolcu ile de görüşme yapacak ve kararını vermesini isteyecek. Olumlu cevap alınması ile de her iki futbolcunun da transferi bitirilecek.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS426.COM - FATİH TERİM, DENİZ TÜRÜÇ’ÜN TRANSFERİNİ İSTİYOR başlıklı makalemizde Deniz Türüç Galatasaray, Galatasaray ve galatasaray haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

fener

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.