SUPERBAHİS214.COM – BEŞİKTAŞ’IN ALMAN KALECİSİ KARİUS BASIN TOPLANTISINDA KONUŞTU

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112-644x415

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112-300x207

Beşiktaş’ın Alman file bekçisi Loris Karius yaptığı basın toplantısında açıklamalar yaptı ve sözlerinin arasında eski teknik direktör Şenol Güneş’e de göndermelerde bulundu. SUPERBAHİS214

Abdullah Avcı’nın takımın başına gelmesinin üzerine takımın çalışma tekniğinin de değiştiğini belirten Karius bu sene hocanın eldivensiz çalışma yaptırdığını belirtirken geçen sene bu şekilde çalışma şansımız yoktu dedi. Sözlerine şu şekilde devam etti ‘’ Geçen sene kolaya kaçan bir şekilde çalışmalar yapıyorduk. Ben bu tarz eldivensiz çalışmalara Liverpool’dan alışığım. Bu çalışma tarzı ile oyun kurmada takıma destek olma şansını da buluyoruz. Takımın bu şekilde daha başarılı olacağından eminim.’’

Geçen sezon takımda mutlu olmadığını belirten file bekçisi ‘’ 2 yıllık sözleşme imzalayarak buraya geldim ama geçen sene mutlu değildim. Şimdi ise mutluyum ve takımın şampiyon olarak hedeflerine ulaşması için elimden geleni yapacağım.’’ Şeklinde açıklamalarına devam etti.

Şenol Güneş’in geçen sezon maçların ardından kendisini eleştirmesi hakkında da konuşan tecrübeli file bekçisi ‘’Şenol Güneş geçen sene benimle bir kez yüz yüze konuştu. Medya aracılığı ile beni eleştireceğine yüz yüze konulmasını tercih ederdim ama artık bunlar geçmişte kaldı artık geleceğe bakıyorum’’ dedi.

Sorunlu bir sezon geçirdiklerini belirten Karius bu sezonun başlamasını sabırsızlıkla beklediğini de belirtti. Yedek kalecilerinde çok iyi olduklarını belirten file bekçisi bu sezon şampiyon olacaklarının garantisini de verdi.

 

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS214.COM - BAŞAKŞEHİR’İN YILDIZ FUTBOLCUSU TRANSFERİN GÖZDESİ başlıklı makalemizde Başakşehir, Başakşehir transfer haberleri ve Edin Visca Başakşehir hakkında bilgiler verilmektedir.

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112

2 Comments on SUPERBAHİS214.COM – BEŞİKTAŞ’IN ALMAN KALECİSİ KARİUS BASIN TOPLANTISINDA KONUŞTU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.