GALATASARAY’DAN RİZE’YE RET CEVABI

Bu sezon şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’da yeni transfer sezonu hızlı başladı. Usta teknik adam ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray’da yeni sezonda kadroda yer almayacak olan Ahmet Çalık ve Ömer Bayram’a Rizespor’un teklif gönderdiği öğrenildi.

Karadeniz ekibi, gelecek sezonda yer almayacak olan iki genç oyuncu için transfer sürecini başlatmış bulunuyor. İki oyuncuyu almak için temaslara başlarken Galatasaray’ın transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. Galatasaray her ne kadar iki oyuncuyu kiralama veya takasa sıcak baksa da bu takımın Rizespor olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim gönderilecek oyuncular konusunda önemli bir karar verecek olurken, bu iki oyuncuyu da Sivasspor karşılaşmasında oynatarak bir şans daha vermiş fakat performanstan memnun kalmadığı düşünülmekteydi.

Gelecek sezonda Galatasaray kadrosunda yer almayacak olan Ahmet Çalık ve Ömer Bayram’ın adı takasta kullanılacak isimler arasında da yer alırken Rizespor’a takas ya da başka bir seçenek için verilmesi ise beklenmiyor.

Galatasaray’ın Karadeniz ekibine iki oyuncu için temaslara başlamışken ret cevabı verilmesinin nedeni olarak ise Başkan Cengiz’in 32. haftada Rize’de oynanan maçta ve maç sonrasında yaşanan olaylar nedeni ile yeşil-mavili ekibe oyuncu vermeye sıcak bakmadığı ve öğrenildi. Fakat hem Ömer Bayram hem de Ahmet Çalık Galatasaray’ın takas listesinde bulunuyor ve gelen başka tekliflerin değerlendirileceği düşünülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan FENERBAHÇE’NİN RAFİNHA ATAĞI başlıklı makalemizde fenerbahçe, Fenerbahçe haberleri ve FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.