FENERBAHÇE’DE MEHMET TOPAL BİLMECESİ

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de son hafta oynanan Antalyaspor ile Fenerbahçe maçında taraftarların yoğun tepkisi ile karşılaşan Mehmet Topal’ın takımdan ayrılacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı.  Bu sezon hem FIFA hem de takımdan vedalar ile uğraşıyor. Sarı lacivertli takımda bu ara en gündemde olan isim ise Volkan’ın ardından tecrübeli oyuncu Mehmet Topal. Bu sezon boyunca istenilen performansı veremeyen Mehmet Topal en son çıkılan Antalyaspor maçında ise tüm tribünlerin tepkisini topladı. Mehmet Topal, bu maçta maç boyunca tribünler tarafından yuhalandı ve ıslıklandı.

Antalyaspor maçında yine Mehmet Topal, maç sırasında teknik direktör Ersun Yanal’ın yanına giderek oyundan çıkmak istediğini söylemişti. Maçın bitiminden sonra da taraftardan Ersun Yanal’ın yoğun ısrarlarına karşılık barışmaya giden Mehmet Topal’ın takımda rahat olmadığı gündeme gelmişti. Maçtan sonra ise tecrübeli oyuncunun takımdan ayrılacağı ifade edilmişti.

GİTME İDDİALARI YALANLANDI AMA

Fenerbahçe ile 1 senelik daha sözleşmesi olan Mehmet Topal, bu takımda kalmanın artık onun için anlamsız olduğunu, bu kadar vefasızlığa tahammül edemeyeceğini söyledi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın oyuncunun sözleşmesi bitene kadar kalmaya ikna ettiği tecrübeli futbolcu Mehmet Topal, bonservisinin makul bir rakama bir kulübe verilmesi istediğini ve takımdan ayrılacağını söyledi ifade edildi. Bu durumda tecrübeli oyuncunun Fenerbahçe’de kalıp kalamayacağı ise hâlâ belirgin değil. İlerleyen günlerde takımın net bir açıklama yapması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan SÜPERBAHİS968.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.