FENERBAHÇE VOLKAN’A DEVAM DEDİ

Fenerbahçe cephesinde transfer hazırlıkları son hız devam ederken takımda ayrılıkların olup olmayacağı gündeme gelmişti. 17 yıldır Fenerbahçe kalesinin bekçiliğini yapan Volkan Demirel’e yönetimin herhangi bir sözleşme yenileme teklifi gitmemesi, tecrübeli ismin takımdan ayrılabileceği yönünde haberlerin ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Fenerbahçe yönetiminin Volkan Demirel’in Fenerbahçe’de kalıp kalmaması hakkındaki kararı merak edilirken bugün yönetim konu hakkında bir açıklamada bulundu. Sözcü’nün haberine göre 17 yıldır sarı lacivertli takımın kalesini koruyan Volkan Demirel’in Fenerbahçe’de kalmasına en önemli katkıyı ise Ersun Yanal’ın sağladığı ortaya çıktı. Tecrübeli teknik adam, ligin bitmesine 7 hafta kala Volkan ile bizzat bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Volkan’ın kalede yer almasa bile takımda önemli bir yer tuttuğunu söylediği ortaya çıktı.

Ayrıca Ersun Yanal’ın Volkan Demirel’e “Sana çok ihtiyaç duyuyorum” dediği de öğrenilen detaylar arasında yer alıyor. Ersun Yanal ayrıca “Senin bundan sonra hem sahada hem saha dışında en büyük yardımcılarımdan birini olmanı istiyorum. Gelecek yılda beraber devam edelim. 4. yıldızı takarken senin bu takımın kaptanı olarak sahada yanımda olmanı istiyorum. O kupayı kaldırmadan buradan ayrılmayacaksın” şeklinde bir konuşma gerçekleştirdiği öğrenildi. Konuşmanın ardından ise Volkan Demirel’in hocasının teklifini kabul ederek takımda kaldığı biliniyor.

Ersun Yanal, Volkan ile yaptığı görüşmeyi çok önceden yönetime ileten ve ardından Volkan Demirel ile sözleşme imzalanmasını istemesine yönetim kurulu ilk başta olumlu yaklaşmadığı ama görüşmeyi sezon sonuna bırakan sarı-lacivertli yönetimin bu kararını tersine çeviren ise yuvaya dönen Emre Belözoğlu oldu.

Bir önceki yazımız olan AVCI BEŞİKTAŞ’A 2 MİLYON EURO DEDİ başlıklı makalemizde abdullah avcı, beşiktaş haberleri ve Beşiktaş transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.