ERSUN YANAL İRFAN CAN’I İSTİYOR

Fenerbahçe’de bu sezonun yaraları sarılırken aynı zamanda gelecek sezon için çalışmalara başlayan sarı lacivertlilerde Ersun Yanal, İrfan Can’ı kadroda istiyor. Yeni sezonda kendisinin kuracağı bir kadro ile mücadele etmek isteyen Ersun Yanal, taraftara eski başarılı Fenerbahçe’yi göstermek istiyor. Güçlü bir kadro ile bunu gerçekleştirmek isteyen Ersun Yanal ise İrfan Can Kahveci’den vazgeçmiyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise bu sezon başında kötü maç sonuçların da etkisiyle taraftarın yoğun baskısına dayanamayarak teknik direktör olarak Ersun Yanal ile anlaşmış ve Fenerbahçe toparlanma sürecine girmişti.
YÖNETİM KESENİN AĞZINI AÇTI
Fenerbahçe yönetimi, bu sezon ortasından itibaren takımda bulunan teknik adamdan beklenen performansı görememesine rağmen yeni sezona da Yanal’la girme kararı aldı. Tecrübeli teknik adama ayrıca gelecek sezonda kendi kadrosunu kurma fırsatı sunuldu. Ersun Yanal’ın yeni kadro için listeye yazdığı ilk isim ise İrfan Can Kahveci oldu. Başakşehir’de iyi bir performans gösteren ve taraftarın da takımda görmek istediği oyuncu ile hücum futbolu oynayacak olan Yanal, Başakşehir’in 23 yaşındaki yıldızı için ‘olmazsa olmaz’ vurgusu yaptı ve yönetim de oyuncunun transferi için harekete geçti. İrfan Can, sarı-lacivertli formayı giymeye sıcak bakarken, sarı-lacivertliler de Başakşehir’e 5 milyon Euro değerinde bir teklifte bulundu.
Fenerbahçe tarihinin en kötü sezonunu bu sezon geçirirken Galatasaray’dan 23, Beşiktaş’tan 19, Trabzonspor’dan 17 puan fark yemişti.

Bir önceki yazımız olan FENERBAHÇE VOLKAN’A DEVAM DEDİ başlıklı makalemizde Fenerbahçe haberleri, FENERBAHÇE VOLKAN’A DEVAM DEDİ ve VOLKAN DEMİREL HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.