BRAHIMI’NIN FENERBAHÇE’DEN İSTEKLERİ BİTMİYOR

Fenerbahçe transfer sezonunun iyi bir şekilde değerlendirerek gelecek sezonda daha iyi bir oyun ortaya koymaya çalışıyor. Sarı lacivertli ekibin sol açık bölgesi için transfer listesinde yer alan ve geçtiğimiz günlerde teklif götürdüğü Yacine Brahimi, Fenerbahçe’nin yaptığı tekliflerin çok üzerinde bir ücret istediği ve yapılan teklif ile oyuncunun istekleri arasında büyük fark olduğu öğrenildi. Fenerbahçe’nin Brahimi’ye 3 yıllık teklif yaptığı ve toplam bedelinin ise 12 Milyon Euro olduğu öğrenildi. Ancak Yacine Brahimi’nin menajeri tarafından 6 milyon Euro sadece imza parası olmak üzere üç yıllık toplamda 20 milyon Euro istediği öne sürüldü. Fenerbahçe Cezayirli oyuncunun bu taleplerinin ardından transferi bekletme kararı aldı. Bu noktada Brahimi’nin ise özellikle Premier Lig’den gelecek tekliflere göre değerlendirme yapacağı, ilk tercihinin İngiltere olduğu gelen bilgiler arasında.

EN İYİ TEKLİF FENERBAHÇE’DEN GELMİŞ

Transfer sezonunda Dzeko ve Max Kruse gibi iki ünlü oyuncuya daha teklif götüren Fenerbahçe Cezayirli kanat oyuncusu Brahimi ile de anlaşmak için teklif götürmüştü.  Fenerbahçe yönetiminin bonservisi elinde olduğu için Yacine Brahimi’ye 2 milyon Euro imza parası teklif ettiği ama oyuncunun ise 6 Milyon istediği belirtiliyor. En iyi teklifin Fenerbahçe tarafından yapıldığı ama ünlü oyuncu için bu rakamın bile az bulunması sebebi ile transfer şu an askıya alınmış bulunuyor. Oyuncunun başka kulüp tekliflerini nasıl değerlendireceği merak konusu.

Bir önceki yazımız olan ERSUN YANAL İRFAN CAN’I İSTİYOR başlıklı makalemizde ersun yanal, fenerbahçe irfan can kahveci ve FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.