BOŞNAK YILDIZ EDİN VİSCA, FENERBAHÇE’Yİ İSTİYOR

Başakşehir sezonu lig ikincisi olarak tamamladı ve bu oldukça önemli bir başarı olarak değerlendirilmekte. Başakşehir’in bu önemli başarısında büyük pay sahibi olan Boşnak yıldız Edin Vista’ya da Avrupa ve Arap ülkelerinden transfer teklifleri gelmeye başladı. Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan Visca bundan oldukça memnun ve takımdan gelecek teklifi bekliyor. Fenerbahçe ise transfer teklifini götürmek için ligin bitmesini bekliyor. Bu hafta son maçlar oynanarak lig resmen tamamlandıktan sonra da transfer teklifi resmen yapılacak.

Başakşehir formasını giydiği 33 maçta 12 gol atan ve 14 asist yapan Visca bu başarılı performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Başakşehir’in de kadrosunda kalmasını istediği futbolcunun tercihinin de Fenerbahçe olduğu bilinmekte. Resmi teklif yapıldığında da Visca’nın takımından kendisine kolaylık göstermesini isteyeceği söyleniyor. 29 yaşında olan ve bu genç yaşında başarılı performansı ile dikkatleri çeken Visca önceliği Fenerbahçe’ye verecek ama takımdan gelen teklifin yeterli olmaması halinde de diğer teklifleri değerlendirecek.

Fenerbahçe’nin bu sezon oldukça kötü bir performans göstermiş olması nedeniyle takımda önemli değişikliklerin yapılacağı anlaşılmakta. Takıma küsen taraftarın tekrar kazanılması için de başarılı olacak bir takım oluşturulmak istendiği anlaşılmakta. Fenerbahçe yönetimi taraftarın da takımda görmek istediği Edin Visca için iyi bir teklif hazırladığı ve yeni sezonda sarı lacivertli formayı giyeceği yönetim tarafından belirtilmekte.

Bir önceki yazımız olan SAKARYASPOR FİNALDE!!! başlıklı makalemizde 2.lig spor haberleri, Sakaryaspor finalde ve Sakaryaspor haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.