AVCI BEŞİKTAŞ’A 2 MİLYON EURO DEDİ

Yönetim ile yapılan görüşmeler sonrası Avcı transferinde gittikçe sona yaklaşılıyor. Medipol Başakşehir’de iyi bir sezon geçiren tecrübeli çalıştırıcı, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bir görüşme daha yapacaktı. Bu anlaşmada Beşiktaş’tan uzun süreli bir sözleşme isteyecek olan Avcı, gelecek sezonda şampiyonluklar ile dolu bir başarı vaat edecek.

Beşiktaş’ın yeni sezon hazırlıkları kapsamında uzun süredir gündemde olan yeni hocanın kim olacağı konusunun bu haftada büyük bir ihtimalle kesinlik kazanacağı tahmin ediliyor. Şenol Güneş’in ayrılacağının duyulmasından beri farklı adayları listeye alan siyah-beyazlı yönetim, farklı çalıştırıcılar ile görüşmeler yapmış ve bir uzlaşı sağlayamamıştı.

AVCI TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILIYOR

Başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşmelerde 55 yaşındaki Avcı’ya 3 yıl üzerinden 2 Milyon Euro ücret teklif edildi. Teklife olumlu yaklaşan Avcı, yönetimden transfer bütçesi talep etti, ayrıca oluşturacağı teknik kadroya da karışılmamasını istedi. Avcı’nın kulüpteki ekonomik sıkıntıların yaşandığını gören ve bunu görüşmelerde belirten Avcı, teknik yönetimden ayrıca altyapı yatırımlarının artmasını da taleplerine ekledi.

55 yaşındaki teknik çalıştırıcı kariyeri boyunca Medipol Başakşehir’den başka hiçbir kulübü çalıştırmadı. Teknik adam olarak kariyerine ilk kez 2006 yılında başlayan Avcı, Medipol Başakşehir’i çalıştırıyordu. 2011 yılında Milli Takımı çalıştırmak üzere turuncu lacivertlileri bırakmak zorunda kalmıştı. Milli Takımı iki yıl boyunca çalıştıran 55 yaşındaki tecrübeli teknik çalıştırıcı daha sonra ise tekrar Başakşehir’in başına gelmişti.

Bir önceki yazımız olan GALATASARAY’DAN RİZE’YE RET CEVABI başlıklı makalemizde Galatasara haberleri, Galatasaray transferi ve Rize spor hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.